Svečano otvaranje 70. Dubrovačkih ljetnih igara
- 10. srpanj 2019./ Srijeda / 21:00 Ispred crkve sv. Vlaha +Ulaznice
GALA KONCERT
- 11. srpanj 2019./ Četvrtak / 21:30 Ispred crkve sv. Vlaha +Ulaznice
Otvorenje izložbe: LAUBA u SPONZI – Fascinacije
- 12. srpanj 2019./ Petak / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Krešimir Stražanac, bas-bariton | Danijel Detoni, glasovir
- 12. srpanj 2019./ Petak / 21:30 Ljetnikovac Bunić-Kaboga +Ulaznice
Moving Music Theatre Bitola: DNEVNIK JEDNOG LUĐAKA
- 12. srpanj 2019./ Petak / 21:30 Tvrđava Bokar +Ulaznice
DOKUMENTARNI FILM: GRAD OD IGARA, IGRE OD GRADA
- 14. srpanj 2019./ Nedjelja / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Zagrebački solisti | Martina Filjak, glasovir
- 14. srpanj 2019./ Nedjelja / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
LADO Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske
- 15. srpanj 2019./ Ponedjeljak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Ranko Marinković: Pod balkonima
- 16. srpanj 2019./ Utorak / 21:30 Park kampusa Sveučilišta u Dubrovniku +Ulaznice
- 17. srpanj 2019./ Srijeda / 21:30 Park kampusa Sveučilišta u Dubrovniku +Ulaznice
- 18. srpanj 2019./ Četvrtak / 21:30 Park kampusa Sveučilišta u Dubrovniku +Ulaznice
SIMPOZIJ: Budućnost ambijentalne izvedbe
- 18. srpanj 2019./ Četvrtak / 10:00 Palača u ulici Braće Andrijića +Ulaznice
- 19. srpanj 2019./ Petak / 10:00 Palača u ulici Braće Andrijića +Ulaznice
- 20. srpanj 2019./ Subota / 12:00 Palača u ulici Braće Andrijića +Ulaznice
Interaktivna zvučna instalacija | Bojan Gagić: SRETNO MJESTO
- 18. srpanj 2019./ Četvrtak / 20:00 Ljevaonica pod Minčetom +Ulaznice
Glazba dubrovačkih ljetnikovaca
- 18. srpanj 2019./ Četvrtak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
U SPOMEN NA GEORGIJA PARA - Promocija knjige i prikazivanje dokumentarnog filma
- 19. srpanj 2019./ Petak / 21:30 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Hrvoje Hiršl: SFERE
- 20. srpanj 2019./ Subota / 20:00 Tvrđava Bokar +Ulaznice
Dubrovački simfonijski orkestar | Franz Anton Krager, dirigent | Håkan Hardenberger, truba
- 20. srpanj 2019./ Subota / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Grad govori Držića
- 20. srpanj 2019./ Subota / 21:30 Caffe bar Libertina +Ulaznice
HNK u Zagrebu | TKO PJEVA ZLO NE MISLI
- 21. srpanj 2019./ Nedjelja / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
- 22. srpanj 2019./ Ponedjeljak / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
Ivan Marušić Klif: „Videoigre“ - radionica za djecu
- 22. srpanj 2019./ Ponedjeljak / 19:00 Dubrovačke ljetne igre +Ulaznice
AVISHAI COHEN TRIO
- 23. srpanj 2019./ Utorak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Pula Film Festival: DOMAĆI FILM POBJEDNIK - „Dnevnik Diane Budisavljević“
- 24. srpanj 2019./ Srijeda / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
70. Igre | Folklorni ansambl Linđo
- 24. srpanj 2019./ Srijeda / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
- 03. kolovoz 2019./ Subota / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
- 07. kolovoz 2019./ Srijeda / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
- 13. kolovoz 2019./ Utorak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Zbor Hrvatske radiotelevizije
- 25. srpanj 2019./ Četvrtak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
William Shakespeare: Hamlet
- 26. srpanj 2019./ Petak / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 27. srpanj 2019./ Subota / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 29. srpanj 2019./ Ponedjeljak / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 30. srpanj 2019./ Utorak / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 31. srpanj 2019./ Srijeda / 00:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 31. srpanj 2019./ Srijeda / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
Kazalište Grupa & Triko Cirkus Teatar: MISTERO BUFFO
- 26. srpanj 2019./ Petak / 21:30 Tvrđava Bokar +Ulaznice
PROMOCIJA KNJIGE "ANAMNESIS - Dijalozi umjetnosti u javnom prostoru"
- 28. srpanj 2019./ Nedjelja / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Ansambl Esperanza
- 30. srpanj 2019./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Il Volo | Musica Tour
- 01. kolovoz 2019./ Četvrtak / 21:30 Ispred Katedrale +Ulaznice
Zagrebački kvartet | Ana Vidović, gitara
- 02. kolovoz 2019./ Petak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Zdravka Ivandija Kirigin: KAKO NASTAJE PREDSTAVA
- 03. kolovoz 2019./ Subota / 19:00 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Marijinski teatar | ČETIRI GODIŠNJA DOBA - balet u dva čina
- 04. kolovoz 2019./ Nedjelja / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
- 05. kolovoz 2019./ Ponedjeljak / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
YUJA WANG, glasovir | ANDREAS OTTENSAMER, klarinet
- 06. kolovoz 2019./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Otvorenje izložbe | Dubravka Lošić: Susret u depou III.
- 07. kolovoz 2019./ Srijeda / 21:00 Bivša uljara Radeljević +Ulaznice
Antoine de Saint-Exupéry: MALI PRINC
- 08. kolovoz 2019./ Četvrtak / 20:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
- 09. kolovoz 2019./ Petak / 20:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
- 09. kolovoz 2019./ Petak / 22:00 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
- 10. kolovoz 2019./ Subota / 20:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Figli d’Arte Cuticchio: Bijesni Orlando
- 11. kolovoz 2019./ Nedjelja / 20:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Dubrovački simfonijski orkestar | Ivo Lipanović, dirigent | Katarina Kutnar, violina
- 12. kolovoz 2019./ Ponedjeljak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Hrvatski barokni ansambl | Hervé Niquet, dirigent | Pavao Mašić, orgulje i čembalo
- 14. kolovoz 2019./ Srijeda / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Jasna Held: PRIPOVJEDAONICA ZA DJECU
- 16. kolovoz 2019./ Petak / 19:30 Vrt na Jezuitima +Ulaznice
Dušan Kovačević: BALKANSKI ŠPIJUN
- 16. kolovoz 2019./ Petak / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
- 17. kolovoz 2019./ Subota / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
Otvorenje izložbe | Marko Ercegović: IZA IGARA
- 17. kolovoz 2019./ Subota / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Virginia Woolf | Ivana Buljan Legati | Marina Petković Liker: SOBA ZA POGLEDE
- 17. kolovoz 2019./ Subota / 21:30 Tvrđava Bokar +Ulaznice
IVO POGORELIĆ, glasovir
- 18. kolovoz 2019./ Nedjelja / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
DOKUMENTARNI FILM: GRAD OD IGARA, IGRE OD GRADA - Sjećanje na budućnost
- 19. kolovoz 2019./ Ponedjeljak / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
- 19. kolovoz 2019./ Ponedjeljak / 22:45 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Ivo Vojnović: Geranium
- 20. kolovoz 2019./ Utorak / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
- 21. kolovoz 2019./ Srijeda / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
- 22. kolovoz 2019./ Četvrtak / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
- 23. kolovoz 2019./ Petak / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
- 24. kolovoz 2019./ Subota / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
Radionica za mlade | Udruga Boli me: ANATOMIJA SRAMA
- 21. kolovoz 2019./ Srijeda / 17:00 Palača u ulici Braće Andrijića +Ulaznice
Luka Šulić, violončelo | Aljoša Jurinić, glasovir
- 22. kolovoz 2019./ Četvrtak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Film | MOTOVUN U DUBROVNIKU
- 23. kolovoz 2019./ Petak / 21:30 Udruga mladih Orlando +Ulaznice
- 24. kolovoz 2019./ Subota / 21:30 Udruga mladih Orlando +Ulaznice
Simfonijski orkestar HRT-a | Enrico Dindo, dirigent | Simone Rubino, udaraljke
- 25. kolovoz 2019./ Nedjelja / 22:00 Ispred crkve sv. Vlaha +Ulaznice