Svečano otvaranje 75. Dubrovačkih ljetnih igara
- 10. srpanj 2024./ Srijeda / 21:00 Ispred crkve sv. Vlaha +Ulaznice
Jordi Savall & Hespèrion XXI
- 11. srpanj 2024./ Četvrtak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Otvorenje izložbe | Mara Bratoš: Lopudski portreti
- 12. srpanj 2024./ Petak / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Folklorni ansambl Linđo
- 12. srpanj 2024./ Petak / 21:30 Gradac Park +Ulaznice
- 28. srpanj 2024./ Nedjelja / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
- 03. kolovoz 2024./ Subota / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
- 21. kolovoz 2024./ Srijeda / 21:30 Ispred Katedrale +Ulaznice
Premijera | C. Goldoni: Kafetarija
- 13. srpanj 2024./ Subota / 21:30 Držićeva poljana +Ulaznice
- 14. srpanj 2024./ Nedjelja / 21:30 Držićeva poljana +Ulaznice
- 17. srpanj 2024./ Srijeda / 21:30 Držićeva poljana +Ulaznice
- 18. srpanj 2024./ Četvrtak / 21:30 Držićeva poljana +Ulaznice
- 19. srpanj 2024./ Petak / 21:30 Držićeva poljana +Ulaznice
Dubrovački simfonijski orkestar | Sebastian Lang-Lessing, dirigent | Monika Leskovar, violončelo
- 15. srpanj 2024./ Ponedjeljak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Svjetski jazz orkestar glazbenih mladeži & Luis Bonilla
- 16. srpanj 2024./ Utorak / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
Otvorenje izložbe | Mediteran u hrvatskom slikarstvu 20. i 21. stoljeća
- 19. srpanj 2024./ Petak / 21:00 Umjetnička galerija Dubrovnik +Ulaznice
Max Emanuel Cenčić, kontratenor | Ansambl Latinitas Nostra
- 20. srpanj 2024./ Subota / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
71. Pula Film Festival | Film dobitnik Zlatne arene
- 20. srpanj 2024./ Subota / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Balet HNK Zagreb | W. Shakespeare: Hamlet
- 21. srpanj 2024./ Nedjelja / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
- 22. srpanj 2024./ Ponedjeljak / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
Vokalni ansambl Antiphonus | Petrit Çeku, gitara
- 23. srpanj 2024./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
M. Držić: Hekuba
- 24. srpanj 2024./ Srijeda / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
Predstavljanje knjige | Hrvoje Juvančić: Razgovori o Jupi
- 25. srpanj 2024./ Četvrtak / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
LADO | Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske
- 25. srpanj 2024./ Četvrtak / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
Kvartet Arod
- 26. srpanj 2024./ Petak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Krešimir Špicer, tenor | Lovre Marušić, klavir
- 29. srpanj 2024./ Ponedjeljak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Pierre Laurent Aimard, klavir
- 30. srpanj 2024./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Premijera | Jimmy Ćorak
- 01. kolovoz 2024./ Četvrtak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
- 02. kolovoz 2024./ Petak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Sunčana Škrinjarić: Čudesna šuma
- 02. kolovoz 2024./ Petak / 20:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 03. kolovoz 2024./ Subota / 20:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 04. kolovoz 2024./ Nedjelja / 20:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
Marko Genero, viola | Marija Grazio, klavir
- 02. kolovoz 2024./ Petak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Otvorenje izložbe | Josip Ivanović: Od auta do kaosa
- 03. kolovoz 2024./ Subota / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Zagrebački kvartet | Ivan Krpan, klavir
- 04. kolovoz 2024./ Nedjelja / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Ibrica Jusić | Od Shakespearea do sevdaha
- 05. kolovoz 2024./ Ponedjeljak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Ansambl Bach Consort Wien
- 06. kolovoz 2024./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Mara i Kata
- 07. kolovoz 2024./ Srijeda / 21:30 Ispod Svete Marije – Kazerma +Ulaznice
- 08. kolovoz 2024./ Četvrtak / 20:30 Ispod Svete Marije – Kazerma +Ulaznice
- 08. kolovoz 2024./ Četvrtak / 22:30 Ispod Svete Marije – Kazerma +Ulaznice
- 09. kolovoz 2024./ Petak / 21:30 Ispod Svete Marije – Kazerma +Ulaznice
- 10. kolovoz 2024./ Subota / 20:30 Ispod Svete Marije – Kazerma +Ulaznice
- 10. kolovoz 2024./ Subota / 22:30 Ispod Svete Marije – Kazerma +Ulaznice
Papandopulo kvartet
- 08. kolovoz 2024./ Četvrtak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Predavanje | Kroz povijest dubrovačke ambijentalnosti
- 09. kolovoz 2024./ Petak / 20:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Promocija slikovnice | Luko Paljetak: Luka Sorkočević
- 10. kolovoz 2024./ Subota / 20:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Dubrovački simfonijski orkestar | Ivan Hut, dirigent
- 10. kolovoz 2024./ Subota / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Lada Kaštelan: Čekajući Oresta
- 11. kolovoz 2024./ Nedjelja / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 12. kolovoz 2024./ Ponedjeljak / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
Renaud Capuçon, violina | Guillaume Bellom, klavir
- 14. kolovoz 2024./ Srijeda / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Dina e Mel | Bërbili (Slavuj): Zaboravljene pjesme zadarskih Arbanasa
- 15. kolovoz 2024./ Četvrtak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Marijana Fumić: Sjetne žene raguzejske
- 17. kolovoz 2024./ Subota / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
- 18. kolovoz 2024./ Nedjelja / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
- 19. kolovoz 2024./ Ponedjeljak / 21:30 Park Gradac +Ulaznice
Riječki klavirski trio
- 17. kolovoz 2024./ Subota / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Dubrovački simfonijski orkestar | Valentin Egel, dirigent | Pablo Sáinz-Villegas, gitara
- 19. kolovoz 2024./ Ponedjeljak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Premijera | W. Shakespeare: Oluja
- 20. kolovoz 2024./ Utorak / 21:00 Otok Lokrum +Ulaznice
- 21. kolovoz 2024./ Srijeda / 21:00 Otok Lokrum +Ulaznice
- 22. kolovoz 2024./ Četvrtak / 21:00 Otok Lokrum +Ulaznice
- 23. kolovoz 2024./ Petak / 21:00 Otok Lokrum +Ulaznice
- 24. kolovoz 2024./ Subota / 21:00 Otok Lokrum +Ulaznice
Cristina Aguilera Flamenco Trio | Tarab flamenco show
- 22. kolovoz 2024./ Četvrtak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Jan Niković, klavir | Lovro Peretić, gitara | Komorni sastavi Umjetničke škole Luke Sorkočevića
- 23. kolovoz 2024./ Petak / 21:00 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice